Jsme oddíl působící v Brně v Líšni od roku 2005. Trénujeme 2x týdně v tělocvičně ZŠ Holzova pod vedením trenérek Gabriely Prokešové, Terezy Svobodové a  Sabiny Divišové.

Mažoretky se účastní mnoha propagačních, společenských, sportovních a kulturních akcí. Jsou rozděleny do skupin podle věku. Naše nejstarší mažoretky LADIES LEADERS pravidelně vystupují na akcích, jako jsou například plesy, promo akce nebo na brněnském výstavišti. Na začátku sezóny 2011/2012 bylo založeno oddělení MAŽORETKY TESS a pro obrovský zájem se otevírají stále nová oddělení.

Na vystoupeních se dívky naučí nejen soudržnosti, zodpovědnosti, ale také odvaze a sebejistotě.

O prázdninách pořádáme soustředění, na kterém se skládají sestavy na následující sezónu, rozvíjíme fyzické zdatnosti, ale utužujeme i kolektiv pomocí různých tematických her a ostatních kolektivních sportů. Dívky mají možnost zúčastnit se zimního soustředění na horách, kde se naučí jízdě na lyžích i na snowboardu. Jako odpočinek od probíhající sezóny náš oddíl pořádá každoroční výlet do lanového centra a na konci roku společnou akademii pro školky, školy a veřejnost.

Nejde nám pouze o dobré výsledky a radost z úspěchů, ale hlavně u nás najdete bezva kolektiv, který při sobě stojí, podporuje se a těší se na nové kamarádky.

Dívky přijímáme v průběhu celého školního roku, info a přihlášky na  tel. 777625697, nebo na emailu SkProvoBrno@seznam.cz

Nabízíme vystoupení na různých sportovních i společenských akcích, kontaktujte nás!